Firma TRON Computers Sp. Z o.o. zaprasza do skorzystania z akcji przygotowanej przez firmę Comarch S.A. „Migracja”.

Aby skorzystać z promocji należy spełić jeden z dwóch warunków:

 1. Jesteś posiadaczem Comarch ERP Klasyka,
 2. Nigdy nie korzystałeś z produktów ERP firmy Comarch.

Nasza firma jako partner Comarch specjalizuje się w ERP Optima oraz e-Sklep.

Dlaczego warto wybrać Comarch ERP Optima?

Dla mikro i małych firm działających w różnych branżach polecamy program Comarch ERP Optima, który jest najczęściej wybierany przez Klientów migrujących z Comarch ERP Klasyka. Zaletą Comarch ERP Optima jest prostota obsługi oraz nowy interfejs, dzięki któremu użytkownik wykona wszystkie czynności równie szybko i bezproblemowo, jak w programie Comarch ERP Klasyka, nawet bez użycia myszki! Ponadto w Comarch ERP Optima:

Dlaczego Comarch e-Sklep?

E-commerce to jeden z najszybciej rozwijających się rynków na świecie. Liczba sklepów internetowych nieustannie rośnie, a coraz więcej sieci handlowych i dużych firm dołącza do grona tych, które oferują swoje produkty online. Wprost proporcjonalnie do ilości e-sklepów rosną oczekiwania konsumentów poszukujących najlepszych doświadczeń zakupowych, w tym m.in. krótkiego czasu realizacji zamówień, możliwości szybkiego kontaktu, dostępnej i kompetentnej obsługi, personalizowanej oferty, możliwości zakupu za pomocą urządzeń mobilnych, rzetelnej obsługi posprzedażowej. Wychodzimy naprzeciw tym wymaganiom oferując autorską platformę e-commerce Comarch e-Sklep.

Ekosystem dla e-handlu – integracja z Comarch ERP

Na platformę Comarch e-Sklep składają się dwie aplikacje:

 • System Comarch ERP
 • Aplikacja Comarch e-Sklep

Comarch e-Sklep zapewnia szeroki wachlarz możliwości dzięki integracji z systemami: Comarch ERP XT, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum. Nasze rozwiązania tworzą zwarty ekosystem pozwalający na obsługę wszystkich procesów handlowych (od stworzenia bazy towarów, przez efektywną sprzedaż, po fakturowanie i nadanie wysyłki).

Najważniejsze procesy biznesowe zarządzane są z poziomu systemu Comarch ERP zintegrowanego z Comarch e-Sklep za pośrednictwem interfejsu wymiany danych. System Comarch ERP w kontekście e-commerce odpowiada m.in. za:

 • zarządzanie bazą towarową,
 • zarządzanie stanami magazynowymi,
 • procesowanie zamówień,
 • zarządzanie bazą klientów,
 • operacje logistyczne, w tym integrację z kurierami, Pocztą Polską, Paczkomatami i innymi dostawcami,
 • integrację z hurtowniami i bazami towarów.

 

WARUNKI KORZYSTANIA Z AKCJI „MIGRACJA”

1. Jesteś posiadaczem Comarch ERP Klasyka,

Informujemy, iż z dniem 31 grudnia 2019 roku nastąpi całkowite zakończenie wsparcia oprogramowania Comarch ERP Klasyka. Po tej dacie nie będzie można już dokonać zakupu tego produktu czy usługi, ani też korzystać ze wsparcia konsultantów Comarch Asysta w zakresie pracy na tym systemie.

W 2019 roku nie będziemy już udostępniać upgrade’ów systemu Comarch ERP Klasyka.

Promocja dla biur rachunkowych korzystających z Comarch ERP Klasyka

Przedstawiamy specjalną ofertę promocyjną skierowaną do biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego użytkowników Comarch Klasyka. Firmy te są uprawnione do skorzystania z upustów cenowych przy zmianie oprogramowania na Comarch ERP Optima – nawet do 40% rabatu!

 1. Rabat 40% na Comarch ERP Optima (Dla użytkowników posiadających aktualną wersję programu)
 2. Rabat 30% na Comarch ERP Optima (Dla użytkowników nieposiadających aktualnej wersji programu)

Rabat nie może przewyższać wartości posiadanej instalacji Comarch ERP Klasyka

2. Nigdy nie korzystałeś z produktów ERP firmy Comarch.

Promocja „Migracja Optima” polega na możliwości zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej z rabatem w wysokości 30%, udzielanym jednorazowo w przypadku pierwszego zakupu Oprogramowania Comarch ERP Optima.

Promocja dotyczy również oprogramowania ERP Optima dedykowanego biurom rachunkowym.

W przypadku zawarcia umowy na świadczenie Usług Comarch ERP Optima w modelu usługowym w ramach Promocji „Migracja Optima” , udzielenie rabatu polega na obniżeniu o 30% cennikowej wysokości opłat abonamentowych, przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z Usług Comarch ERP Optima w modelu usługowym, rabat nie obejmuje opłat dodatkowych zawartych w cennikach dostępnych na stronach COMARCH.

Wartość rabatu nie może być wyższa, niż wartość licencji systemu ERP używanego dotychczas.

Czas trwania promocji: 01.02.2020r.- 31.03.2020r.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie promocji Akcja „Migracja”.

 

Kontakt: