Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch e-Sklep 2019.2.

Nowa wersja Comarch e-Sklep udostępnia obsługę rabatów pakietowych z Comarch ERP Altum. Będziecie Państwo mogli oferować swoim Klientom detalicznym i hurtowym nowy rodzaj promocji w sklepie. W tej wersji wprowadziliśmy także mechanizmy wspierające zarządzanie bardzo dużą liczbą kuponów rabatowych oraz umożliwiliśmy dostęp do szczegółów zamówienia przez klientów niezarejestrowanych w sklepie.

Dla wygody użytkowników sklepu udostępniamy kolejną wersję aplikacji mobilnej Comarch e-Sklep. Nowa wersja aplikacji mobilnej posiada odświeżony, bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika. Ponadto aplikacja została wzbogacona o szereg funkcji, z których warto wymienić chociażby dodawanie ulubionych towarów do przechowalni oraz sprzedaż do krajów zagranicznych.

Jednocześnie cały czas pracujemy nad finalnym udostępnieniem kreatora do tworzenia wyglądu graficznego sklepu. Początkiem kwietnia 2019 planujemy udostępnić kreator w wersji BETA. O terminie udostępnienia będziemy informować na społeczności Comarch ERP https://spolecznosc.comarch.pl/

Miło nam poinformować, że pozyskaliśmy kolejną referencję dla systemu Comarch e-Sklep od firmy WORKSTYLE działające w branży outdoor-fashion i prowadzącej sklep https://workstyle.pl. 

SPOŚRÓD NOWOŚCI I ZMIAN W WERSJI 2019.2 NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJĄ:

Comarch e-Sklep B2B, Comarch e-Sklep wersje: Light, Standard, Enterprise:

 • Dodaliśmy obsługę rabatów pakietowych zdefiniowanych w Comarch ERP Altum.
 • Wprowadziliśmy możliwość wyświetlenia szczegółów zamówienia w sklepie dla Klientów niezalogowanych.
 • Dodaliśmy funkcję, która umożliwia grupowania kuponów rabatowych w kampanie. Dzięki temu można wykonywać operacje seryjne zmiany parametrów handlowych na wszystkich kuponach należących do kampanii.
 • Zmieniliśmy sposób wysyłania maili z kuponem rabatowym za zapis do newsletteru. Takie maile będą wysyłane niezwłocznie po potwierdzeniu zapisu przez subskrybenta.
 • Wprowadziliśmy funkcję eksportu szablonów bez bannerów. Bannery można wyeksportować, a następnie zaimportować oddzielnie bez sprawdzania limitu wielkości danych. Dzięki temu możliwe będzie przenoszenie szablonów, w których dodana jest duża liczba bannerów.
 • Umożliwiliśmy pełną edycję tytułu płatności na każdej płatności online oddzielnie. W tytule można użyć makra @OrderId@, które zwróci numer zamówienia w sklepie.
 • Dodaliśmy miniaturki zdjęć towarów na szczegółach zamówienia w panelu administracyjnym sklepu. Zdjęcie jest jednocześnie linkiem do towaru w sklepie.
 • W obszarze do zarządzania aukcjami Allegro wprowadziliśmy zmiany ergonomiczne. Na liście aukcji dodaliśmy przycisk Pobierz parametry, który pojawia się, gdy dane w sklepie są nieaktualne. Na formularzu aukcji zmieniliśmy sposób wyświetlania podpowiedzi kontekstowych do pól.
 • Udostępniliśmy Comarch e-Sklep Sync, który może działać także z przyszłymi wersjami sklepu. Dzięki temu aktualizacja sklepów w wersji B2B nie będzie wymuszała natychmiastowej aktualizacji komponentów Comarch e-Sklep Sync.

Szablony graficzne: Bursztyn, Opal, Agat, Szafir

 • Wprowadziliśmy możliwość wyświetlenia szczegółów zamówienia w sklepie dla Klientów niezalogowanych.
 • Wprowadziliśmy funkcję ponawiania płatności online na stronie „dziękujemy za złożenie zamówienia”.
 • Dodaliśmy wyświetlanie numeru listu przewozowego na szczegółach zamówienia w profilu klienta.

Comarch e-Sklep aplikacja mobilna:

 • Odświeżyliśmy interfejs aplikacji. Jest on teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny.
 • Wprowadziliśmy funkcję dodawania ulubionych towarów do przechowalni.
 • Dodaliśmy funkcję sprzedaży do krajów zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką prezentującą pełną listę nowości i ulepszeń wprowadzonych w Comarch e-Sklep 2019.2