Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Zaufało mu już ponad 70 000 polskich firm, z różnych branż.

Comarch ERP XT to elastyczny system ERP do zdalnego zarządzania małą firmą, z którym poprowadzisz księgowość, wystawisz fakturę online, sprawdzisz stany magazynowe, obsłużysz sklep internetowy czy też przeanalizujesz dane firmy. Program jest dostępny jako aplikacja webowa i mobilna, dzięki czemu możesz pracować poza biurem, na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Dodatkowo system ERP XT działa również w chmurze.

Z Comarch ERP XT prosto i sprawnie zorganizujesz księgowość oraz szybko wystawisz dokumenty sprzedaży w nieograniczonej ilości.

 

Comarch e-Sklep jest intuicyjnym narzędziem do prowadzenia skutecznej sprzedaży online. Dzięki licznym integracjom w zakresie sprzedaży oraz marketingu sprawdza się zarówno w sprzedaży detalicznej jak i modelu B2B. Dołącz do grona firm, które postawiły na Comarch e-Sklep.

Comarch e-Sklep jest rozwiązaniem w pełni zintegrowanym z systemami klasy ERP. Takie rozwiązanie pozwala na kompleksową obsługę Twojego biznesu, miedzy innymi w zakresie zarzadzania stanami magazynowymi, bazą klientów, procesowaniem zamówień oraz operacjami logistycznymi.