Nowość w Programie Polska Bezgotówkowa!

 

3  lata  gratis  bez  opłat za wynajem terminala  oraz  pokrycie  prowizji  od  transakcji od dowolnego obrotu dla  Akceptanta sektorowego, czyli:

 

  • Urzędy gminne/miast/miast na prawach powiatu/wojewódzkie;
  • Sołtysi/starostwo powiatowe;
  • Publiczna Służba zdrowia (np. szpitale, przychodnie);
  • Instytucje bezpieczeństwa państwowego (np. straże miejskie, straże pożarne,straże celne oraz graniczne, sądy, inspektoraty).

TRON Computers jest autoryzowanym Partnerem firmy Paytel S.A.

 

W ramach programu Bezgotówkowa Polska firma Paytel S.A. zapewnia Państwu bezpłatnie:

 

  • instalację terminala płatniczego
  • szkolenie pracowników
  • telefoniczną pomoc techniczną prowadzoną przez PayTel

Verifone VX 675 – Mały, przenośny, niezastąpiony!

Najmniejszy i najbardziej funkcjonalny terminal bezprzewodowy na świecie, oferujący liczne korzyści. Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

Verifone VX 675 – Bezprzewodowy i kompaktowy

VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.

Verifone VX 675 – Nowy design

Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.e.

Verifone VX 675 – Całkowite bezpieczeństwo

VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.

Ingenico iCT220 GPRS – Terminal Stacjonarny

Nie posiadasz linii telefonicznej? Nie ma problemu! Ingenico ICT220 GPRS to rozwiązanie pozwalające na efektywne przetwarzanie transakcji w sytuacji, gdy nie posiadasz linii telefonicznej ani dostępu do Internetu. Umożliwia szybkie i wygodne przetwarzanie płatności przy użyciu GPRS. Terminal jest wyposażony w specjalną kartę SIM, która pozwala na połączenie się z siecią o najlepszym zasięgu. Dodatkowo istnieje możliwość ręcznego wyboru sieci GSM, z którą chcesz się połączyć.

Ingenico iCT220 GPRS – Pakiet Korzyści

  1. Karta SIM pozwala na połączenie się z siecią o najlepszym zasięgu.
  2. Technologia GPRS umożliwia dokonywanie transakcji bez ponoszenia kosztów połączeń telefonicznych i połączenia z Internetem.
  3. Transakcje są szybkie i bezpieczne dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci i nowoczesnemu systemowi bezpieczeństwa.

Ingenico iCT220 GPRS – Szybkie, bezpieczne, łatwe w obsłudze

Kompaktowe: oszczędność miejsca przy kasie oraz wygoda w użyciu. Komfortowe: podświetlony wyświetlacz oraz intuicyjna, podświetlona klawiatura z dużymi klawiszami jest łatwa i przyjazna w użyciu zarówno dla kasjerów jak i posiadaczy kart. Nowoczesne: akceptuj płatności zbliżeniowe przy użyciu zewnętrznego PIN Pada. Eliminują zacięcia papieru: zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminuje problemy z papierem.

 

Ingenico iCT220 GPRS – Zalety produktu

Szybki i wygodny sposób akceptowania płatności kartami kredytowymi i debetowymi dla firm realizujących płatności przy stanowisku kasowym. Wbudowany system ochrony zapewnia bezpieczeństwo danych Twoich klientów. Kompaktowy rozmiar pozwala na oszczędność miejsca przy kasie. Zewnętrzny PIN Pad z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych pozwala na szybkie przyjmowanie płatności również za pomocą telefonów komórkowych wyposażonych w moduł NFC. Pełny i szybki wgląd w raporty sprzedaży na koniec dnia.

Powyższe terminale płatnicze to tylko niektóre z naszej oferty jakie możemy Wam zaproponować. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Programie Polska Bezgotówkowa bądź chcesz zapoznać się z szerszą ofertą terminali płatniczych firmy PayTel zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Przydatne linki:

 

Kontakt: