Czy męczy cię uzupełnianie arkuszy kalkulacyjnych z danymi klienta? Prowadzisz w firmie nietypową dokumentację, której nie obsługuje ERP Comarch Optima? Potrzebujesz narzędzia, które pozwoli ci w szybszy sposób uzykać informacje o swoich umowach, zleceniach serwisowych bądź kontrahentach?

Firma TRON Computers wychodzi naprzeciw Twoim potrzebą. Specjalnie dla ciebie przygotujemy dedykowany panel, który pomoże rozwiązać twoje problemy, uzyskać wszystkie potrzebne ci informacje w jednym miejscu oraz przyśpieszyć pracę.

Nasze panele działają jako aplikacje WWW co pozwala na obsługiwanie ich na ekranie komputera, jak i drobnym ekranie smartfona. Aplikacje jakie tworzymy są także aplikacjami cross-platform. Oznacza to, że dla użytkownika aplikacji nie ma znaczenia z jakiego systemu korzysta. Innymi słowy swój panel możesz uruchomić zarowno na urządzeniu z systemem Android ja i iOS.

Aplikacja, którą dla ciebie przygotujemy może zostać zintegrowana z programem ERP Comarch Optima, co pozwoli na wykorzystanie danych umieszczanych właśnie w tym systemie (np. baza kontrahentów, faktury).

Dzięki dedykowanemu panelowi będziesz mógł tworzyć specjalnie przygotowane wydruki (np. pisma do US, gwarancje, zaświadczenia, faktury, umowy).

 

Poniżej znajdują się zrzuty ekranu z naszych dwóch paneli:

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem Deykowanego Panelu WWW dla potrzeb swojej firmy, napisz do nas. Postaramy się pomóc ci i usprawnić jakość jak i szybkość pracy w twojej firmie.

Kontakt: