Najnowszy, jeszcze gorący model kasy K1 Slim Online jest innowacyjną kasą fiskalną od firmy Elzab S.A., z której będziesz korzystać jak ze swojego smartfona. Urządzenie polskiego producenta wyposażono bowiem w kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5”. Wspomniany ekran działa w rozdzielczości 480 x 854 pikseli oraz zapewnia dostęp do przyjaznego menu użytkownika. Dodatkowo, K1 Slim Online zagwarantuje Ci bezprzewodowe wysyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas, zgodność z różnego typu terminalami płatniczymi, zdefiniowanie 5 000 produktów lub usług i długie funkcjonowanie na zasilaniu akumulatorowym. Ta kasa online charakteryzuje się też niezwykle małymi wymiarami (27 x 82 x 155 mm) oraz masą wynoszącą tylko 277 g. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w poręczną, przyjazną w obsłudze i wszechstronną technologię sprzedaży od Elzab!

ZDANIEM EKSPERTA:

„Idealnie wpasowuje się w realia usług świadczonych stacjonarnie, w terenie i w domu klienta. Zmieści się w torebce oraz kieszeni koszuli czy fartucha. Ekran dotykowy zapewnia lepszą precyzję pracy niż klawisze małych kas. ”

KIESZONKOWA

Kieszonkowa kasa fiskalna ONLINE zamknięta w unikalnej obudowie o rozmiarze zbliżonym do smartfona. Mobilna, poręczna i wyjątkowo smukła – bez problemu mieści się w dłoni.

Posiada kolorowy, duży i czytelny wyświetlacz 5” o wysokiej rozdzielczości, z dotykową klawiaturą umożliwiającą intuicyjną obsługę.

Wydajny akumulator pozwala na pracę w dowolnym miejscu, a gdy konieczne jest podładowanie, można to zrobić za pomocą ładowarki lub powerbanku przez złącze USB.

 

WARTE PODKREŚLENIA

  • najmniejsza kasa fiskalna na rynku;
  • lekka, mobilna i poręczna;
  • modny design, rozwiązania znane z telefonów komórkowych;
  • idealnie gładka, oleofobowa powłoka wyświetlacza ułatwia czyszczenie ekranu;
  • ergonomiczna obudowa chroniąca mechanizm drukujący;
  • komunikacja bezprzewodowa z CRK: WIFI lub GPRS (w zależności od wersji modelu).

 

Jeśli jesteś zainteresowany kieszonkową kasą od firmy ELZAB S.A. to skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania informacji.

 

Kontakt: