Chcesz szybko wystawić fakturę do paragonu z NIP nabywcy? Chcesz zobaczyć jak pracuje Twoja kasa (czy prawidłowo przesyła dane do Fiskusa lub o której została dziś włączona)?

Firma ELZAB SA Stworzyła dla posiadaczy swoich rozwiązań aplikację „MOJA KASA ONLINE”. Aplikacja ta pozwala na monitorowanie pracy naszej kasy lub drukarki fiskalnej.

ZALETY SYSTEMU:

  • PEWNOŚĆ – potwierdzenie, że kasa przekazuje dane do centralnego serwera Ministerstwa Finansów;
  • WIEDZA – znajomość stanu kasy i dostępnej pamięci;
  • KONTROLA – nadzór nad urządzeniem, czasem otwarcia sklepu i pracownikami;
  • PRZYPOMNIENIA – przypomnienia o terminach ważnych dla użytkownika kasy (np. kiedy muszę wykonać przegląd).

 

Urządzenia współpracujące z aplikacją „MOJA KASA ONLINE”:

K10 ONLINE

MINI ONLINE / ONLINE LT

JOTA ONLINE

CUBE ONLINE

MERA ONLINE

ZETA ONLINE

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

1. Do czego służy aplikacja „MOJA KASA ONLINE”?

Usługa daje użytkownikowi kasy lub drukarki fiskalnej ELZAB pewność, że spełnił wszystkie zawiłe obowiązki związane ze stosowaniem urządzenia fiskalnego online, ale nie tylko. Użytkownik może zobaczyć, czy jego urządzenie jest podłączone do sieci, czy przesłało wszystkie dane, czy pracownik wykonał raport dobowy na czas, a nawet o której godzinie został otwarty sklep. Dzięki aplikacji nie musisz się martwić, że Twój pracownik czegoś nie dopilnował lub zapomniał.

Oprócz tego serwis „MOJA KASA ONLINE” umożliwia szybkie, łatwe i darmowe wystawianie faktur do rejestrowanych paragonów z NIP nabywcy. Jedyne co należy zrobić to po zalogowaniu należy dodać urządzenie fiskalne ELZAB ONLINE, aktywować usługę wystawiania faktur do paragonu oraz wprowadzić dane klientów. Przy wystawianiu faktury dane są pobierane z bazy klientów, co pozwoli na uniknięcie pomyłek. Faktury wysyłane są wprost z systemu za pomocą wiadomości e-mail, a kopia trafia automatycznie do księgowości. Dodatkowo cały czas posiadasz możliwość podglądu paragonów i wystawionych do nich faktur.

System ciągle się rozwija i już wkrótce serwis zostanie rozbudowany o kolejne funkcjonalności, które usprawnią Twój biznes.

 

2. W jaki sposób mogę korzystać z serwisu?

Dostęp do danych o swoich kasach uzyskasz poprzez przeglądarkę WWW komputera lub urządzenia mobilnego. Po wejściu na stronę możliwe jest zainstalowanie aplikacji „MOJA KASA ONLINE”, dzięki czemu usługa jest zawsze pod ręką.

 

3. Czy aplikacja „MOJA KASA ONLINE” jest bezpieczna?

Tak, dane o pracy Twojego urządzenia są dostarczane w postaci zaszyfrowanej, podobnie jak w przypadku terminali płatniczych. Korzystanie z serwisu „MOJA KASA ONLINE” świadczonego przez ELZAB S.A. jest uregulowane odpowiednim regulaminem, a za bezpieczeństwo danych odpowiada usługodawca. Twoje dane nie będą udostępnione nikomu bez Twojej zgody.

 

4. Czy korzystanie z platformy „MOJA KASA ONLINE” jest darmowe?

Tak, możesz korzystać z wszystkich usług serwisu „MOJA KASA ONLINE” za darmo.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem u siebie rozwiązania firmy ELZAB, masz więcej pytań odnośnie samego serwisu lub szukasz kasy fiskalnej zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

 

Kontakt: