PRZEDSTAWIAMY NOVITUS ONE KASA FISKALNA ONLINE. TAK MAŁA A TAK POTĘŻNA.

ONE znaczy jeden, jedyny, wyjątkowy. Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować jedną z najlepszych kas fiskalnych w 25 letniej historii firmy NOVITUS. Po kasie Next to kolejny krok w przyszłość urządzeń fiskalnych. Novitus One pokazuje jak dalece firma NOVITUS dystansuje konkurencję.

 

NOVITUS ONE TO:

  • dotykowy, 5 calowy ekran o dużej rozdzielczości, pokryty hartowaną szybką, która się nie rysuje i w praktyce nie da się jej łatwo uszkodzić
  • mnogość złącz, do których podłączysz wszystkie peryferia, których możesz potrzebować
  • łatwo wymienialna bateria pozwalająca bardzo długo pracować bez zasilacza i wydrukować nawet 1000 paragonów

SZEŚĆ PANELI ROBI RÓŻNICĘ. SKONFIGURUJ DOWOLNIE WIELE EKRANÓW SPRZEDAŻY

Teraz masz nawet 6 paneli przycisków, pod którymi zaprogramujesz dowolny towar lub funkcję. Wielkość przycisków i ich liczba również można zmieniać od 4 aż do 30 na każdym panelu. Konfigurowalne ekrany znane dotąd tylko z drogich systemów sprzedażowych, są też w One.

 

ESENCJA FUNKCJONALNOŚCI.  FUNKCJE, KTÓRYCH NIE MA W INNYCH KASACH

Wystawianie faktur i korekt, dokumenty zwrotu, dodawanie notatek i ID klienta. Łatwe raportowanie, stany magazynowe, otwarte rachunki i kilkadziesiąt innych łatwo dostępnych funkcji, które są potrzebne w każdym biznesie. Masz je w kasie One, podczas gdy w innych kasach ich nie znajdziesz.

 

NOVICLOUD, WEBOWY SYSTEM ZAPLECZOWY. FUNKCJONALNA CHMURA DLA NOVITUS ONE

Kiedy masz już kasę Novitus One to NoviCloud jest dla Ciebie. W NoviCloud masz dostęp do wszystkiego co się dzieje na Twoich kasach i monitorujesz i zarządzasz całym biznesem z każdego miejsca na ziemi.

 

INTERNET, MAIL I INNE APLIKACJE. UŻYWA SIĘ ŁATWO JAK SMARTFONA

To niesamowite jak przyjemnie pracuje się na Novitus One. Intuicyjne i bogate w funkcje oprogramowanie sprzedażowe, a do tego szereg użytecznych w biznesie aplikacji, bo Novitus One jest jak smartfon z systemem Android.

 

RÓŻNE POTRZEBY, JEDEN NOVITUS ONECZEGO OCZEKUJESZ OD KASY FISKALNEJ? ONE JEST DLA CIEBIE.

Czy jesteś prawnikiem czy mechanikiem, lekarzem czy sprzedawczynią w sklepie, a może parkingowym, fryzjerką, kierowcą lub gastronomem, nie miej wątpliwości, że One jest dla Ciebie. Nie szukaj już kasy fiskalnej, masz już ONE.

 

NOVITUS ONE JEST KOLOROWY. POBAW SIĘ KOLORAMI I WYBIERZ ONE DLA SIEBIE

Novitus One to doświadczenie i niezwykła funkcjonalność zamknięta w pięknie zaprojektowanej formie. Firma NOVITUS  produkuje One dla Ciebie aż w pięciu niepowtarzalnych zestawieniach kolorystycznych.