Pracujesz na systemie ERP Comarch Optima i brakuje ci funkcjonalności? Oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań? Bądź po prostu chciałbyś ułatwić sobie życie i przyśpieszyć pracę w swojej firmie zyskując „darmowego pracownika”?

Dobrze trafiłeś! Możemy Ci pomóc.

Jako że jesteśmy, autoryzowanym partnerem Comarch już od ponad 25 lat to nasze bogate doświadczenie sprawia, że program Optima stoi przed nami otworem. posiadamy doświadczenie w tworzeniu nietypowych rozwiązań przyśpieszających i usprawniających pracę na systemie ERP Optima.

OPTIMO to stale rosnąca rodzina aplikacji, które tworzymy dla naszych klientów. Jeśli potrzebujesz aplikację desktopową lub webową, która ma za zadanie rozwiązać Twoje potrzeby i przyśpieszyć pracę — napisz do nas. Opisz swój pomysł/problem, a my postaramy się wymyślić rozwiązanie dogodne dla Ciebie i Twojej firmy. Dobierzemy najlepsze technologie, które pozwolą nam stworzyć aplikację godną Twojej firmy, dzięki której Twoja praca stanie się czystą przyjemnością.

Poniżej znajdują się odniśniki do stron z naszymi najważniejszymi realizacjami z rodziny Optimo. Jeśli jesteś zainteresowany/a wdrożeniem, którejkolwiek z przedstawionych aplikacji w swojej firmie, potrzebujesz czegoś podobnego, ale bardziej wielozadaniowego, bądź masz jakieś pytania — napisz do nas. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące zagadnienia.

Dodatki do ERP

Comarch Optima

OptimoBackup

Kopia zapasowa baz MS SQL

Optimo365

Panel WWW dla Comarch ERP Optima

Integracje

z zewnętrznymi serwisami

OptimoEmpik

Integracja ze sklepem Empik

Optimo InPost

Integracja ze spedycją InPost