POSPAY to pierwsze urządzenie na rynku łączące ze sobą funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi.

CO DAJE POSPAY?

Kompleksowe rozwiązanie

Pospay, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Personalizacja

Urządzenie możesz z łatwością dostosować do specyfiki Twojej branży, do oferowanych przez Ciebie usług lub produktów.

Minimum formalności

Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

Wytrzymałe baterie

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory jonowo – litowe. Gdy jeden się wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą pracę urządzenia bez potrzeby ładowania.

Mobilność

Nie musisz przejmować się dostępem do internetu, ponieważ transmisję danych przez sieć GSM zapewnia Posnet. Dzięki temu Pospay może pracować w dowolnym miejscu! To zapewni wysoką jakość obsługi Twoich klientów!

Atrakcyjna cena

Kupujesz tylko drukarkę, natomiast terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie tylko zapłacisz mniej, ale przede wszystkim nie będziesz się przejmował aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami.

Dożywotnia gwarancja

Na wynajęty terminal dostajesz dożywotnią gwarancję i kompleksowy serwis. Na moduł fiskalny w drukarce dostajesz 5 – letnią gwarancję.

Wygoda

Pospay to urządzenie ergonomiczne. Jego wymiary to:
15,2 x 8,02 x 8,15 cm.
Waga – niewiele ponad pół kilograma.
Pospay jest na tyle mały, że idealnie mieści się w dłoni.

Terminal Pospay możesz otrzymać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Jej celem jest zniesienie opłaty dla przedsiębiorców przy instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od zainstalowania.

ELEMENTY SKŁADOWE URZĄDZENIA

Aplikacja sprzedażowa

 

Może pracować w dwóch trybach:
kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym – jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Ma możliwość szybkiej, zdalnej aktualizacji.

Aplikacja płatnicza

Akceptuje płatności kartami:
chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu:
BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Terminal płatniczy

 

Wyposażony jest w nowoczesny, czytelny i responsywny 4″ wyświetlacz dotykowy

Urządzenia fiskalne

 

Wytrzymała i niezawodna drukarka. Posiada termiczny mechanizm drukujący o szerokości papieru 57 mm, typ „drop in – wrzuć i drukuj”.

W celach zapoznania się z szerszą ofertą POSPAY zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

 

Przydatne linki:

 

Kontakt: