TRON Computers jako autoryzowany Partner firmy Comarch zachęca aktualnych, nowych jak i przyszłym użytkowników systemu ERP Optima do skorzystania z usług naszego serwisu.

Jako serwis z wieloletnim doświadczeniem oferujemy ci i twojej firmie usługi najwyższej jakości. Klient jest dla nas ważny, dlatego staramy się mu doradzić poprzez rozmowę dzięki, której ustalamy moduły oraz ich ilość, jaka jest potrzebna do zaspokojenia aktualnych potrzeb firmy jak i takich, które mogą powstać podczas najbliższych kilku miesięcy pracy oraz rozwoju firmy.

Nasi klienci cenią sobie także naszą otwartość na różne ich problemy dotyczące braku danej funkcjonalności Optimy. Aby im pomóc, często tworzymy dla nich oprogramowania dedykowane. Programy te należą do rodziny Optimo i można je znaleźć w zakładce Oprogramowanie na zamówienie.

Zależy nam na tym, żeby tobie i twoim pracownikom pracowało się jak najlepiej, dlatego wszystkie problemy rozwiązujemy jak szybko tylko to możliwe przy pomocy programów do zdalnego połączenia pulpitu.  Dlatego też kilometry, jakie dzielą Cię od naszej siedziby, nie mają dla nas żadnego znaczenia (zapewniamy obsługę serwisową firm, które znajdują się w Poznaniu, Pile).

Planujesz zmienić serwis, ponieważ twój aktualny nie spełnia twoich potrzeb? Nie potrafisz dojść do porozumienia z serwisantami? Spóźniają się z naprawami bądź nie potrafią rozszerzyć twojej funkcjonalności w Optimie, aby pomóc ci i ułatwić, a nawet przyśpieszyć ci czas działania w pracy?

Nie czekaj.

Skontaktuj się z nami już teraz (Kontakt) i poinformuj nas o zamiarze zmiany serwisu Comarch ERP Optima. Przekaż nam podstawowe informacje o swojej firmie oraz o poprzednim serwisie.

Następnie wejdź w zakładkę Pobierz i w tabeli Wnioski o zmianę serwisu wybierz Wniosek o zmianę serwisu Comarch, wypełnij go i odeślij nam jego skan na mail podany w zakładce Kontakt. W temacie wpisz „Zmiana serwisu Comarch [nazwa firmy]”.