SERWIS ERP COMARCH OPTIMA

SERWIS ERP COMARCH OPTIMA

SERWIS ERP COMARCH OPTIMA

TRON Computers jako autoryzowany Partner firmy Comarch zachęca aktualnych, nowych jak i przyszłym użytkowników systemu ERP Optima do skorzystania z usług naszego serwisu.

Jako serwis z wieloletnim doświadczeniem oferujemy tobie i twojej firmie usługi najwyższej jakości. Klient jest dla nas ważny dlatego staramy się mu doradzić poprzez rozmowę dzięki, której ustalamy moduły oraz ich ilość jaka jest potrzebna do zaspokojenia aktualnych potrzeb firmy jak i takich, które mogą powstać podczas najbliższych kilku miesięcy pracy oraz rozwoju firmy.

Nasi klienci cenią sobie także naszą otwartość na różne ich problemy dotyczące braku danej funkcjonalności Optimy. Aby im pomóc często tworzymy dla nich oprogramowania dedykowane. Programy te należą do rodziny Optimo i można je znaleźć w zakładce Oprogramowanie na zamówienie.

Zależy nam na tym żeby tobie i twoim pracownikom pracowało się jak najlepiej dlatego wszystkie problemy rozwiązujemy jak szybko tylko to możliwe przy pomocy programów do zdalnego połączenia pulpitu.  Dlatego też kilometry jakie dzielą Ciebie od naszej siedziby nie mają dla nas żadnego znaczenia (zapewniamy obsługę serwisową firm, które znajdują się w Poznaniu, Pile).

Zachęcamy do kontakty z nami poprzez formularz kontaktowy na dole strony i dowiedzeniu się więcej.

ZMIANA SERWISU

ZMIANA SERWISU

ZMIANA SERWISU

Planujesz zmienić serwis ponieważ twój aktualny nie spełnia twoich potrzeb?
Nie potrafisz dojść do porozumienia z serwisantami?
Spóźniają się z naprawami bądź nie potrafią rozszerzyć twojej funkcjonalności w Optimie aby pomóc ci i ułatwić, a nawet przyśpieszyć ci czas działania w pracy?

Nie czekaj.

Skontaktuj się z nami już teraz w formularzu na dole strony bądź przez numer telefonu podany w zakładce Kontakt i poinformuj nas o zamiarze zmianu serwisu Comarch ERP Optima. Przekaż nam podstawowe informacje o swojej firmie oraz o poprzednim serwisie.

Następnie wejdź w zakładkę Pobierz i w tabeli Wnioski o zmianę serwisu wybierz Wniosek o zmianę serwisu Comarch, wypełnij go i odeślij nam jego skan na email podany w zakładce Kontakt. W temacie wpisz “Zmiana serwisu [nazwa firmy]”.

Odpowiedź poprzez:

Wyrażam zgodę:

12 + 13 =