Firma TRON Computers pragnie poinformować, iż w trosce o zdrowie naszych klientów, nas samych oraz najbliższych z naszego otoczenia, została podjęta decyzja. Dotyczy ona wprowadzenia zmiany zasad pracy naszego biura/serwisu oraz wykonywaia usług w najbliższym czasie.

 

1. Pracujemy zdalnie – oznacza to, że nie wszyscy nasi pracownicy są dostępni w naszym biurze. Większość z załogi pracuje z domu i można skontaktować się z nimi mailowo.

2. Pracujemy on-line – jeśli masz problem z ERP Optima lub jednym z naszych autorskich programów oraz zapewniamy ci obsługę IT, nie masz się czym przejmować. Tego typu problemy jesteśmy w stanie rozwiazać przy użyciu programów do połączenia zdalnego (Ammyy Admin, Team Viewer).

3. Przeglądy urządzeń fiskalnych odroczone – przeglądy wykonywane na kasach jak i drukarkach fiskalnych podatników zostają wstrzymane. Jest to podyktowane troską o zdrowie klienta jak i serwisanta.

 

Prosimy naszych klientów o wyrozumiałość i przepraszamy za wszystkie powstałe niedogodności. Wszystkich, którzy posiadają u nas serwis swoich urządzeń fiskalnych pragniemy uspokoić. Pamietamy o waszych urządzeniach i postawamy się nadrobić wszystko jak szybko to będzie możliwe.

Zależy nam, aby okres kwarantanny zakończono jak najszybciej co pozwoliłoby powrócić nam do normalnego trybu pracy. Mamy nadzieje, że wprowadzone zmiany spotkają się z Państwa wyrozumiałościąi zrozumieniem.

 

Przepaszamy za wszelie powstałe niedogodności i zachęcamy do kontaktu z nami poprzez telefon jak i mail. O powrocie do dawnego trybu pracy poiformujemy Państwa wpisem na naszej stronie jak i naszym facebook’u. Dlatego zachęcamy do zaobserwowania nas właśnie tam aby zawsze być na bierząco z przepisami prawnymi, nowościami w oprogramowaniu Comarch (ERP Optima, e-Sklep) oraz urządzeniach fiskalnych, pracą naszego biura oraz serwisu.

 

 

Kontakt: