Szukasz rozwiązań na miarę twojego biznesu? Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie obsłużyć Twoich klientów. Najlepsze i wyróżniane wieloma nagrodami kasy fiskalne oraz nowoczesne drukarki, komputery i stanowiska POS, wagi sklepowe i przemysłowe, czytniki kodów kreskowych i kolektory danych oraz sprawdzone oprogramowanie. Wszystko w jednym miejscu.

Działamy na rynku urządzeń fiskalnych od 2001 roku. Wybraliśmy systemy fiskalne najbardziej cenionych producentów na rynku, m.in. takich jak Elzab, Novitus, Posnet, Aclas. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wyspecjalizowanej kadrze zapewniamy usługę serwisową na najwyższym poziomie.

KASA, A DRUKARKA FISKALNA – PODOBIEŃSTWA I RÓŻNICE

Wszystkie urządzenia fiskalne spełniają ten sam cel: ewidencjonują sprzedaż, pozwalają na prawidłowe rozliczenie podatku ze sprzedaży, a także emitują paragony jako dowód zakupu dla nabywcy.

Drukarki fiskalne online są typem kas fiskalnych. Nie działają jednak autonomicznie, lecz obsługuje się je za pośrednictwem aplikacji sprzedażowej zainstalowanej na komputerze bądź urządzeniu mobilnym. Jeśli przedsiębiorca posługuje się takim programem, zakup drukarki będzie dla niego rozwiązaniem optymalnym. Obsługa za pomocą aplikacji jest prostsza, a wszystkie dane zapisują się w systemie. Dzięki temu zwykle nie trzeba ich ponownie wprowadzać w celu np. wysłania danych o sprzedaży do programu księgowego.

Praca na danych rejestrowanych za pośrednictwem drukarki fiskalnej pozwala też m.in. na wykonywanie szczegółowych raportów i analiz. Łatwiej wtedy o skuteczniejsze planowanie sprzedaży czy chociażby kampanii marketingowych.

KOMU KASA, KOMU DRUKARKA?

Oczywiście wiele firm wcale nie potrzebuje takich zaawansowanych funkcji w sklepie czy punkcie usługowym. Proste, autonomiczne kasy fiskalne świetnie sprawdzają się w niewielkich placówkach handlowo-usługowych oraz w pracy mobilnej. Przewagę w tym wypadku generuje też cena – kasy są zwykle o kilkaset złotych tańsze od drukarek.

Wybierając odpowiednie urządzenie, warto kierować się nie tylko ceną, ale też potrzebami działalności. Wybór kas w przypadku, gdy pracownicy korzystają z programu sprzedażowego, tylko utrudniłoby im pracę i spowolniło obsługę klienta. Jeśli jednak nie planujemy wprowadzić w działalności zaawansowanego systemu sprzedażowego, zakup drukarki online też będzie nieopłacalny. W takim wypadku lepiej sprawdzają się autonomiczne kasy.

Oferujemy szeroką gamę kas oraz drukarek fiskalnych najwyższej jakości. Producenci sprzedawanych przez nas urządzeń fiskalnych (Novitus, Posnet, Elzab, Aclas) od lat istnieją na polskim rynku i cały czas poszerzają asortyment, aby spełniać wszelkie oczekiwania.

Nasi specjaliści pomogą Ci:

  • wybrać urządzenie fiskalne pasujące do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności (kasy, drukarki fiskalne),
  • wyposażyć punkt sprzedażowy (szuflady kasowe, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, drukarki etykiet, sprawdzarki cen),
  • dobrać system do zarządzania sklepem, restauracją, hotelem lub innym przedsiębiorstwem (systemy POS wraz z oprogramowaniem, systemy ERP),
  • wykonać przegląd okresowy kas i drukarek fiskalnych,
  • przejść proces legalizacji wag.

 

Oferta dla wszystkich urządzeń firm ACLAS | ELZAB | POSNET

Nie każdy przedsiębiorca chce od razu ponosić pełny koszt kupowanej kasy lub drukarki fiskalnej. Część firm stawia na rozliczenie w postaci miesięcznych częściowych spłat, ale jednocześnie chce skorzystać od razu z przysługującej im ulgi na zakup urządzenia fiskalnego. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców, zostały przygotowane specjalne oferty ratalne, umożliwiające częściowe spłaty z zachowaniem prawa do odliczenia. Nowa forma finansowania zakupu kas to wygodna pożyczka pieniężna.

Fakturę zakupu przedmiotu otrzymujesz od sprzedawcy na dane Twojej firmy. Masz możliwość wprowadzić w koszty cały zakup oraz odliczyć jednorazowo podatek VAT (zapytaj o to swoją księgową).

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z pożyczki pieniężnej od firmy LeaseLink bądź dedykowanej oferty kas oraz drukarek fiskalnych od firmy Novitus (pozyczka udzielana przez firmę Siemens Finance)?

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci ustalić dogodne raty, dzięki którym Twoja firma nie odczuje dużego obciążenia finansowego.

Oferta dedykowana dla urządzeń firmy NOVITUS