Nie każdy przedsiębiorca chce od razu ponosić pełny koszt kupowanej kasy lub drukarki fiskalnej. Może być to podyktowane aktualną sytuacją na świecie (SARS-CoV-2), bądź dopiero co rozpoczynaniem działalności gospodarczej. Część firm natomiast stawia na rozliczenie w postaci miesięcznych częściowych spłat. Każdy z podatników mimo zakupu urządzenia na raty jednocześnie chce skorzystać od razu z przysługującej im ulgi na zakup urządzenia fiskalnego. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców, Novitus przygotował specjalną ofertę ratalną dla swoich Klientów, umożliwiającą częściowe spłaty z zachowaniem prawa do odliczenia. Nowa forma finansowania zakupu kas to wygodna pożyczka pieniężna.

Dlaczego warto wybrać ofertę ratalną?

 • Wygodne raty już od 53zł miesięcznie to więcej płynności dla Twojej firmy
 • Dwa dogodne okresy finansowania 24 lub 36 miesięcy
 • Finansowanie obejmuje pełną cenę urządzenia fiskalnego wraz z VAT
 • Gwarantowane standardowe odliczenie ulgi z Urzędu Skarbowego dla kwalifikujących się podatników
 • Szybka i bezproblemowa procedura realizowana przez Partnerów Novitus
 • Niskie koszty finansowania i przyjazny mechanizm spłat poszczególnych rat

Procedura to tylko 6 prostych kroków:

 1. Odwiedzając Partnera Novitus wybierz urządzenie fiskalne i zapytaj o ofertę ratalną.
 2. Podaj Partnerowi dane Twojej firmy i wybrany wariant finansowania.
 3. Odbierz e-mail z ofertą ratalną i dokończ samodzielnie wypełnianie wniosku w Internecie.
 4. Wykonaj szybki przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł i poczekaj maksymalnie 30 minut na e-mail z decyzją kredytową oraz linkiem do umowy pożyczki.
 5. Podpisz elektronicznie umowę bez wychodzenia z domu i potwierdź kodem SMS.
 6. Odbierz Twoje urządzenie fiskalne od Partnera Novitus.

Ile wyniesie twoja rata?

Porównaj wysokość rat w dostępnych okresach spłaty 24 lub 36 miesięcy, dla wszystkich oferowanych w akcji modeli urządzeń fiskalnych.

Prezentowane wartości rat są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Faktyczne wartości rat oraz opłaty początkowej są uzależnione od zmian stawki WIBOR i mogą się minimalnie różnić w momencie zawierania umowy.

Oferta finansowania polega na udzieleniu przez firmę Siemens Finance pożyczki pieniężnej na zakup urządzenia fiskalnego NOVITUS, na podstawie umowy zawieranej między Siemens Finance, a Klientem. Powyższe wyliczenie jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kiedy kupujesz urządzenie fiskalne online, pomyśl o rosnących z czasem potrzebach i o wielu latach spokojnego użytkowania. Nie trać pieniędzy na niepewne rozwiązanie i postaw na ponad 25 lat doświadczenia, wiodącą technologię i przemyślaną funkcjonalność. Wybierz kasę lub drukarkę fiskalną online nr 1 w Polsce w wygodnym systemie sprzedaży ratalnej.

Kontakt: